Normal bölme duvar sistemlerinden farklı olarak mekânları bölmesinin yanı sıra ısı ses gibi özellikleri içinde barındıran büro bölme duvarlar modern ve çağdaş görünü ile ofislerde kolay ve pratik şekilde uygulanmaktadır. Bu bağlamda çağrı inşat firmasının kendi üretimi olan büro bölme duvar sistemlerini taklit etmeye çalışan bazı firmalar çoğunlukla Çin malı olan büro bölmelerinde ürün kalitesinin düşmesine neden oldu. Bu firmalar ucuz fiyat politikası altında göz boyamaya çalışırken bu firmaları tercih eden işletmeler büro bölme duvarlar konusunda boya kusması, elektrik kaçağı, koku nem gibi sorunlar ile karşılaştıklarında gerçeği anlamış olsalar da ise bütçeleri için ekstra maliyet ödemek zorunda kalabiliyorlar.
Oysa Çağrı inşaat firmasının kendi üretimi olan büro bölme duvar sistemlerini tercih eden bütün kurumsal ofisler galvaniz değil yüzde yüz alüminyum malzemeler den üretilmektedir. Bürü bölme duvar konusunda çağrı inşat’ı tercih eden işletmeler başarılı ve kaliteli bir büro bölme duvar uygulamalarını gördüklerinde farkımızı anlayarak firmamızdan memnun bir şekilde uğurlanmışlardır. Ofislerin ihtiyaçlarının karşılanması, mevcut olan ofislerinizin yeni ve modern bir görünüme kavuşması için usta kadrosuyla Türkiye’nin dört bir yanında büro bölme duvar çalışmalarına devam etmektedir.
Büro Bölme Duvar Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Öncelikle ofis ve diğer mekânlara yaptırmak istediğiniz büro bölme duvar sistemlerinin yerli malımı yoksa ucuz bir şekilde kimyevi madde barındıran Çin malı bir ürün olup olmadığını anlamak için bu konuda küçük birde tüyo vermek istiyorum. Büro bölme duvarın galvanizden mi alüminyum malzemelerden mi üretildiği öğrenin. Ürünü aldığınız firmaya garantisi kaç yıldır diye bir soru yönelttiğinde kem küm ediyorsa yaptığı ürünün arkasında durmuyor demektir. Bu anlamda çağrı inşat firması Büro Bölme Duvar ürünlerinin iki yıl arkasında durmaktadır. Yine bu sistemleri alacağınız yere üretiminde ince bölme duvar Profillerimi kullanılmış, Isı yalıtımı ses yalıtım gibi özellikleri var mı gibi sorular sorun.
Büro Bölme Duvar Sistemleri Ve Özellikleri
80 mm olan İnce yapısı ile uygulanan mekânlarda yer kaybı yaşanmadan bölümler oluşturarak ekonomik kullanım alanları sağlayan büro bölme duvarlar ayrıca Alüminyum olan hafif bir yapısı ile İç ve dış etkenlere karşı mukavemetlidir. Tüm bunlara ek olarak klasik beton duvarlara kıyasla kirlenme leke tutma gibi hoş olmayan sorunlar yaşamazsınız. Ayrıca boya be özel bakım istemeyen büro bölme duvar sistemleri yıllar sonra bile ilk günkü görünümünü korur. Ofislere görsel açıdan şık bir görünüme kavuşturan, ofislerdeki aktif yaşamı kolaylaştıran büro bölme duvarlar Ofislerde ihtiyaç duyulan bölümlerin oluşturulması ve yeni bölüm oluşturulması için işlevsel çözümler sağlar.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir