Yıllardır bu sektörde hizmet veren orbital valve firmamız her geçen yıl tecrübesine tecrübe katarak hızlı adımlarla yükselmeye devam eder. Bu alanda kendini olabildiğince geliştirmeyi ve dünyada kendini kanıtlamış firmalardan biri olmayı amaç edinmiş firma, amacına yönelik hizmetleri sayesinde sektörde iyi bir yere sahiptir. Disiplin ve iş ahlakının harmanlandığı çalışma ekibiyle birlikte siz değerli müşterilerine her zaman en iyi ve en uygun hizmeti sağlar. Bünyesi dahilinde çalışan yönetici kadrosu ve çalışma arkadaşları ile sizlerin sorunlarına en hızlı çözümü bulmak için çalışır. Etik ve disiplin kuralları çevresine kurdukları çalışma yöntemlerini bilgi ve birikimleri ile harmanlayıp en kaliteli ürünü sizlere sunar. Alanında uzman çalışma ekibi ile her türlü sorununuza çözüm üreten orbital vana ekibi, stoklarında her zaman tedarik ürünleri barındırarak sizlere kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefler. Aynı şekilde hızlı teslimat sayesinde günlerce beklemeden istediğiniz ürünü elde edebilirsiniz.

 Orbital vana sektöründe en iyisi olmaya çabalayan firmamızın sayfasında her zaman istediğiniz bilgiye ve ürüne ulaşabilir, bu konuda hiçbir zorluk çekmezsiniz. Peki en iyi olmayı hedeflediğimiz bu orbital vana nedir?

Orbital Vana Nasıl Çalışır?
Her ORBIT valf, valf arızasının başlıca nedeni olan conta sürtünmesini ortadan kaldıran kanıtlanmış bir eğme ve döndürme işlemi içerir.
Bir ORBIT valfi kapatıldığında, çekirdek mekanik olarak yuvaya sıkıca sıkıştırılarak pozitif kapatma sağlar.
Bir ORBIT valfi açılmaya başladığında, çekirdek yuvadan uzağa doğru eğilir ve hat akışı, çekirdek yüzü etrafında düzgün bir şekilde geçer.
Bu, sıradan bilyeli, sürgülü ve tapalı valflerde tipik olarak düzensiz yuva aşınmasına neden olan lokalize yüksek hızlı akışı ortadan kaldırır. Çekirdek daha sonra tam açık konuma döner.
Hem açma hem de kapatma sırasında conta sürtünmesinin olmaması, kolay, düşük torklu valf çalışması ve uzun vadeli güvenilir performans anlamına gelir. Valf sızıntısı tolere edilemediğinde, ORBIT çalışma prensibine pozitif bir kapatma sağlamak için güvenilebilir.

Orbital vanaların çalışma prensibini, bünyemizde bulunan orbital vana çeşitlerini ve daha fazla bilgiyi sayfamızı (www.orbitalvalve.com) ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir