Beyaz Kurumsal kaliteli yemek hizmetleri sunan bir firmadır. Bunu yanında her damak zevkine uygun geniş lezzet aralığına sahip onlarca sağlıklı yemek menüleri hazırlamayı da kendine görev bilmiştir. Hali hazırda bulanan menülerimizden kendinize en uygun olanı seçebilir ve kendiniz, çalışanlarınız ya da misafirleriniz için sipariş verebilirsiniz. Hazırladığımız yemek menüleri lezzetli olmalarının yanı sıra özenle seçilen malzemeler ile yapılmaktadır. İnsan sağlığı bizler için en önemli husustur, bu nedenle yemeklerimizin de oldukça kaliteli malzemelerden yapılmasına özen gösteriyoruz. Beyaz Kurumsal her bireye hitap eden lezzetler yaratmayı kendine bir borç bilmiştir. İnsanların sevdiği lezzetler farklılık gösterebilir. Bu durumları gözeterek hazırladığımız menülerimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve olumlu geri bildirimlerini sağladığımız için çok mutluyuz. Beyaz Kurumsal tarafından birbirine uygun kombine yemek menülerinden faydalanmak istemezseniz ise sizin, ailenizin, misafirlerinizin ya da çalışanlarınızın yeme alışkanlığına hitap edecek şekilde kişisel tercihlerinizden oluşan kişiselleştirilmiş menüler de hazırlayabileceğinizi unutmayınız. En uygun fiyatlarla en lezzetli yemekleri tatmayı ve tattırmayı istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Kurumsal ile sunulan diğer tüm kaliteli hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.
Yerinde Yemek
Yerinde yemek, yemek hizmeti alan firmanın kendi mutfağında profesyonel catering ekibi tarafından verilen yemek hizmetine denir. Kendi mutfağı olan ve bunu değerlendirmek isteyen firmalar, yemek ihtiyaçlarını müşterisi oldukları catering firması ile karşılarlar. Firmaların kendi mutfağında yapılan yemekler hem sıcak hem de ev yemeği lezzetinde olduğundan müşteri memnuniyeti dolayısıyla sıklıkla tercih edilir. Farklı yemek çeşitleri ve konsept seçimine uygun olan yerinde yemek hizmeti, firmanın kendi mutfağı kullanıldığı için düşük maliyetlidir. Esnek tüketim ve üretim zamanı planlamasına sahip olduğundan yemekler her daim sıcak ve lezzetli olur. Acil yemek ihtiyacında hızlıca harekete geçilmesi ile kumanya hazırlığı kolaylıkla sağlanır.
Çok uygun fiyatlar ile sunduğumuz catering hizmetimizde, lezzetli yemekler ve kaliteli hizmetleri buluşturuyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlandırma politikamız ile sizlerde kalabalık halde ki misafirleriniz ile unutulmaz bir toplu yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Beyaz Kurumsal ile sunulan diğer tüm kaliteli hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir