Şiddetli tesis koşulları, işletmeniz için çok hızlı bir şekilde ciddi sorunlara dönüşebilir ve işinizin aksamasına sebep olabilir. Bu nedenle Türkiye çapındaki şirketler, enerji , madencilik , petrol ve gaz , rafinaj , kimya / petrokimya ve özel sektörlerdeki en uç uygulamalar için ağır hizmet izolasyonu ve kontrol vanalarının lider üreticisi olan Orbital Valve’ye  yöneliyor. Yaptığımız işimiz en büyük referansımız. Orbital Valve ile sizde işletmeleriniz için en profesyonel çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz. Siz de Desuperheater, Damper Vanalar gibi kaliteli modellerimiz için bizi ziyaret edebilirsiniz.

NEDEN ORBİTAL VANAYI SEÇMELISINIZ

15 yılı aşkın saha ve üretim deneyimini birleştirerek , yalnızca zorlu hizmetler için valf çözümleri tasarlıyoruz. Orbital Vana kanıtlanmış kalitesi, endüstri uzmanlarını, yenilikçi mühendisleri, kadrolu üretim personelini ve profesyonel çözümleri olan bir destek ekibini içerir. Orbital Vanayı seçerken kendinizden emin olabilirsiniz. Uygulamaya özel tasarımlarımız, süreç bütünlüğünü, çalışma süresi güvenilirliğini ve personel güvenliğini sağlar ve en kaliteli hizmete en düşük fiyatlara sahip olmanız ile  sonuçlanır . Kısacası, Orbital Valve vanaları en zorlu ortamlarda performans gösterir, böylece işletmenizde gönül rahatlığı ile kullanılabilirsiniz.

Ürün Yelpazesi ve Seçenekler

ORBIT vanaları, belirli gereksinimleri karşılamak için çeşitli malzemeler, boyutlar ve kaplamalarla üretilir.

MALZEMELER

Karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks SS, yüksek nikel alaşımları ve diğer özel malzemeler servis koşullarının gerektirdiği şekilde kullanılır. Korozif durumlarda ilave dayanıklılık için iç ve dış koruyucu kaplamalar mevcuttur.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir